Sevginin bittiğini gösteren Alarmlar


Böyle bir deyim vardır - "zaman en iyi ilaçtır" ama bu örnek her zaman doğru değildir. sevgiyi öldüren en büyük düşmandır - zaman. sevginin bittiğini düşünüyorsanız ilk önce fikir vermeli olduğunuz konu kıskançlık dır. kıskançlık ne kadar hoşa gitmese de sevginin varlığının ispatıdır.


 kıskançlık duygusu giderek düşmüş olmamız demek sevgide sorunlar var. sevginin sorunlarının başlangıçlarından biri de romantikaya yer ayırdığınız zaman onun romantikadan kaçması ve konuyu şakaya dönüştürmesidir.

 Eğer verdiğiniz duyguların karşılığını alamıyorsanız sevginden konuşmaya hakkınız da yoktur. şüphe duyuyorsanız artık korktuğunuz başınıza geldi demektir. unutmayın "ateş olmayan yerden duman çıkmaz".
sevgiyi bittiyini anlamak için saatlerce, günlerce susmaya, oturup düşünmeye gerek yok. kendiniz de anlıyorsunuz ki ilk belirtilerin varlığı sizi birbirinizden daha da soğutacak. hep zaman güvenerek yaşamak mümkün değildir. çünkü artık zaman sizin aksinize çalışır. her geçen dakika onu sizden alır. o bu durumdan rahatsızlık hissi duymuyacak. tüm olaylar yavaş yavaş gerçrklrşdiyinden onun hisleri de değişti. böyle olunca karşılıklı oturup düşünmeyi kesinlikle aklınızdan bile geçirmeyin. yenilen siz olursunuz. kimse onun kusurlarının yüzüne söylenilmrsinden hoşlanmaz. sizin tek çıkış yolunuz kalıyor olayların ağırlığını kendi üzerinize almak. ne kadar zor olsa da tek yol budur. emin olun ki bu doğru yoldur.çünki hayattaki en acı günlerce doğru yolda mücadele yaptığınız zaman karşılaşıyorsunuz. olayları kendi yararınıza değiştirmek için sevginizin ilk günlerine geri dönmelisiniz. ama aniden değişiklik yapmayın, bu yakında öze çarpacak ve ise düşündüğünüz belirir. bu da karşı tarafın hoşuna gitmeyen olabilir. sevginizin ilk günlerindeki gibi olun biraz ulaşılmaz ve daha dikkatli. hiçbir olaydan yorulduğunuzu kesinlikle göstermeyin. yanındaki insanın zayıflığı ona ruh düşkünlüğü getirebilir. ulaşılmaz insanlar daima odak oluyor. siz de erişilemez olun. ve neyi kaybetmişsinizsr onları restore etmeye çalışın. restore edeceklerinizin ilk sırasında kıskanılmak durmalıdır. yeniden kıskanılsanız diğer duygular otomatik olarak aktifleşecek. kıskanmak için sinemalarda reklamlarda gördüklerinizi kesinlikle yapmayın. kendiniz olun. bu sizin en büyük silahınız olur. sizi kendiniz gibi sevmeyen birinden zaten hayır gelmez. ne zamana kadar rol oynayabilir böylece. eğer onu kazanmak istiyorsanız düşünün - bu gerçekten de size gereken kişimi? eğer aradığınız kişi oysa zaman kaybetmeden tüm bildiğiniz araçlardan kullanın. unutmayın en kötü karar kararsızlıkdan iyidir, dizlerinize dövüp bu sözleri dememek için henüz vaktiniz vardır.
sen ne kadar kalsan da gelirdin benimle, ben ne kadar gitsem de kalıyordum seninle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder